Przejdź do treści

JKM Biuro rachunkowe Nowy Sącz

Obsługujemy firmy z Sądecczyzny, którym zależy na rzetelnie prowadzonej księgowości z szybkim kontaktem telefonicznym i mailowym.

Nasze biuro to doradca i patron przedsiębiorców, którzy chcą się skupić na swoim biznesie i nie tracić czasu na księgowość, kadry i płace oraz odwiedzanie urzędów. Partner do rozmowy: specjalista, któremu możesz powierzyć kompleksową obsługę księgową Twojej firmy.

Zakres usług, które świadczymy obejmuje nie tylko usługi księgowe, ale także prowadzenie kadr i płac oraz doradztwo prawne (porady z zakresu prawa pracy, cywilnego, podatkowego). Posiadamy certyfikat księgowy oraz świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do wykonywania zawodu księgowego.

Ceny

Nasi klienci uzyskują najlepszą relację jakości i zakresu usług do ceny za usługi księgowe. W zależności od kilku kwestii ceny mieszczą się przedstawionych poniżej zakresach. Aby uzyskać dokładną cenę dla siebie – zadzwoń do nas.

Samozatrudnieni

90 – 1120 zł

netto miesięcznie

dla małych firm, mikroprzedsiębiorców i samozatrudnionych np.
mechanik samochodowy, fryzjer, psycholog, lekarz, masażysta, kosmetyczka, nauczyciel, tłumacz, taksówkarz, dentysta, itd.

Spółki prawa handlowego

520 – 8530 zł

netto miesięcznie

dla firm w formie spółek prawa handlowego, które prowadzą pełną księgowość, amortyzację, zatrudniają pracowników, prowadzą produkcję, handel lub usługi, z powołanym Zarządem.

Sklepy internetowe

90 – 2470 zł

netto miesięcznie

pakiet e-commerce dla firm (spółki, samozatrudnieni, mikroprzedsiębiorcy), którzy prowadzą sprzedaż przez Internet w sklepie internetowym, na Allegro, Amazon, Ebay, Zalando, OLX.

Co nas odróżnia od innych biur rachunkowych?

W naszym regionie jest wielu księgowych i dużo biur rachunkowych. Tylko kilka specjalizuje się w obsłudze klientów z tych 3 obszarów:

Biuro rachunkowe dla spółek z o.o.z dużą ilością faktur
np. hurtownia motoryzacyjna, hurtownia spożywcza, skład budowlany, hurtownia ogrodnicza oraz firmy, które prowadzą sprzedaż przez internet itp.

Biuro rachunkowe dla restauracji, cateringu, hotelu i agroturystyki
np. bary, restauracje, domy weselne, restauracje, food-trucki, hotele, pensjonaty, agroturystyka (rezerwacje przez internet, sprzedaż online jedzenia)

Biuro rachunkowe dla samozatrudnionych
np. fryzjerzy, mechanicy samochodowi, lekarze, taksówkarze, dentyści, kosmetyczki, ogrodnicy, stolarze, kancelaria prawna i odszkodowawcza itp.

Dlaczego to jest dla Ciebie przydatne?

Gdy wystawiasz dużo faktur (lub faktur do paragonów), koszty obsługi księgowej w innych biurach mogą być duże. U nas jest inaczej, a dodatkowo wystarczy, że prześlesz skany lub PDFy faktur oraz JPK. Możesz to zrobić na koniec dnia, tygodnia lub miesiąca: dokumenty będą błyskawicznie zaksięgowane. Przestaniesz tracić czas na dostarczanie dokumentów i papier na ich wydruk.

Prowadząc sklep internetowy (sprzedaż online) musisz radzić sobie z księgową obsługą zwrotów. Dotyczą one odstąpienia od umowy przez klientów i wymagają faktur korygujących. W naszym biurze nie tylko rozwiązujemy ten problem za Ciebie. W ramach doradztwa prawnego pomożemy Ci w obsłudze sporów z klientami, kurierami i spełnieniem wymagań formalnych w e-commerce.

Gdy działasz w branży HoReCa Pomożemy Ci wprowadzić kasę online (obowiązek od 1 stycznia 2021) i uzyskamy zwrot z US za zakup tej kasy. W Twoim imieniu złożymy wnioski o pomoc finansową w czasie pandemii (tarcza antykryzysowa, PFR)

Jak przenieść firmę z innego biura rachunkowego?

To proste. Mamy wypracowane procedury przeniesienia ksiąg rachunkowych i dokumentacji pracowniczej (kadry i płace, teczki pracownicze). Wykonamy za Ciebie wszystkie zgłoszenia do urzędów (US, ZUS i inne). W praktyce oznacza to, że cały proces jest krótki i niezauważalny dla Twojej firmy. W ten sposób co roku przenosimy do nas 6 firm z Nowego Sącza.

Jak przenieść firmę do innego biura?
Jak przenieść firmę do innego biura?

Rzetelnie prowadzimy księgowość.

Naszą ofertę wśród innych biur rachunkowych z Nowego Sącza wyróżnia kilka elementów:

 • Przygotowujemy finansowo rachunkowo rozliczenia z urzędami (sprawozdania podatkowe, pracownicze, statystyczne do US, ZUS, GUS), kontrahentami i pracownikami (aspekt finansowy, podatkowy i biznesowy – zapewniamy bieżącą obsługę).
 • Doradzamy w zakresie pozyskiwania dofinansowania (tarcze antykryzysowe COVID-19, fundusze unijne) włącznie z pomocą w wypełnianiu wniosków. Ułatwiamy uzyskanie dotacji na otwarcie działalności gospodarczej ze środków krajowych i unijnych, sporządzimy sprawozdanie po zakończeniu okresu umowy dotacyjnej,
 • Księgujemy dokumenty w formie papierowej oraz skanów (zdjęcia, PDF) które wystarczy przesłać do naszego biura rachunkowego mailem (lub dostarczyć w formie papierowej). Dzięki temu dokumenty są szybciej księgowane, a firma ma natychmiastowy dostęp do raportów finansowych i podatkowych.
 • Doświadczenie, które mamy sprawia, że możemy obsłużyć Państwa firmę bazując na pliku JPK albo dowolnych skanach lub PDFach dokumentów sprzedaży. To prawdopodobnie jedyna taka oferta w Nowym Sączu, gdzie wraz z rosnącą ilością dokumentów płacicie Państwo mniej.

Skontaktuj się z nami a otrzymasz dokładną, dopasowaną ofertę (wycenę) usług księgowych.

A ponadto w naszej ofercie znajduje się:
 • Prowadzenie rozliczeń podatkowych, weryfikacja i prowadzenie ksiąg rachunkowych, kadry i płace,
 • Usługa prowadzenia książki przychodów rozchodów (KPiR),
 • Rozliczenie ryczałtu – prowadzenie ewidencji przychodów do rozliczenia ryczałtu,
 • Prowadzenie pełnej księgowości dla firm (spółki z.o.o. jawnej, akcyjnej) zgodnie z ustawą o rachunkowości – w tym ostatnia aktualizacja prawa w zakresie podatku VAT (weryfikacja na białej liście podatników),
 • Kompleksowe prowadzenie spraw pracowniczych (obsługę kadrową, rozliczanie wynagrodzeń, teczki pracownicze, ewidencja szkoleń i badań okresowych)
Oraz:
 • Obsługa nowego JPK_VAT w połączonym pliku w części ewidencyjnej i deklaracyjnej zgodnie z najnowszymi przepisami ustawy o VAT,
 • Zapewniamy bezpieczeństwo i kontrolę przy prawidłowym przypisaniu kodów GTU oraz w prawidłowym oznaczaniu transakcji,
 • Rozliczenie kosztów samochodu prywatnego w firmie (kilometrówka do celów podatku dochodowego i VAT),
 • W ramach współpracy bezpłatnie oferujemy sporządzenie PIT i CIT roczne oraz roczne sprawozdania finansowe do KRS (w odróżnieniu od innych biur rachunkowych pomagamy w prawidłowym ich złożeniu do systemu S24 eKRS w Ministerstwie Sprawiedliwości),
 • Założenie i rejestracji działalności gospodarczej w CEIDG oraz zgłoszenie VAT,